УБОД

Припинення процесу ломки у наркозалежного, його порятунок від болісних відчуттів і виведення отруйних речовин з організму всього за 6-8 годин забезпечує ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УБОД), що передбачає комплекс екстрених медичних заходів для нормалізації фізіологічного та психологічного стану організму.

Відновлення організму проводиться шляхом використання спеціалізованого медичного обладнання та медикаментів – це дозволяє швидко і ефективно вивести з організму опіати, а також продукти їх розпаду. Висока популярність методу УБОД пояснюється відсутністю хворобливості для пацієнта і мінімальними термінами відновлення.

КОЛИ ЗАСТОСОВУЮТЬ УЛЬТРАШВИДКА ОПІОЇДНА ДЕТОКСИКАЦІЮ ОРГАНІЗМУ

Ультрашвидку опіоїдну детоксикацію лікарі-наркологи застосовують на першому етапі комплексного лікування залежних пацієнтів, в період високої концентрації опіоїдних наркотичних засобів в крові. В процесі детоксикації відбувається медикаментозне витіснення наркотичного засобу та продуктів його розпаду (токсинів). Процес проходить під наркозом, що дозволяє позбавити наркозалежного від найсильнішої фізичного болю і мук, які спостерігаються під час ломки.

Як правило, весь процес ультрашвидкої опіоїдної детоксикації займає не більше 6-8 годин. Термін проведення процедури прямо залежить від стану пацієнта і концентрації наркотиків в крові на момент початку процедури.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ УБОД

Програма ультрашвидкої опіоїдної детоксикації наркозалежних, на відміну від традиційних стаціонарних детокс-програм має цілий ряд переваг, завдяки яким її вважають найефективнішою:

  • Усуває больові синдроми, викликані ломкою, при припиненні вживання наркотичних засобів. Процедура є безболісною і не викликає агресивної реакції пацієнта;
  • Термін проведення детоксикації становить всього 6-8 годин і проходить під наркозом, в той час як класична стаціонарна детоксикація займає не менше 4-12 днів;
  • Забезпечує дію блокаторів опіатів – це дозволяє залежній людині встигнути відчути здорове життя, де немає місця наркотикам;
  • Метод є абсолютно безпечним – це доведено численними клінічними випробуваннями і підтверджено сертифікацією МОЗ України;
  • Практично не має побічних ефектів, тільки 1 з 10 пацієнтів після проведення процедури може відчувати слабкість, запаморочення, нудоту.

Однією з головних переваг процедури УБОД є можливість ефективного застосування навіть в найскладніших випадках. Процедура проводиться тільки в умовах стаціонару, під пильним наглядом лікарів-наркологів – це дозволяє контролювати процес детоксикації організму, і в разі необхідності, приймати ті чи інші медичні маніпуляції.