Детоксикація від кокаїну

Самостійно позбутися наркотичної залежності досить складно, так як на ряду з фізичною залежністю, формується і психологічна, з якою впоратися важче. Дуже часто людина, що вживає наркотики, боїться або не комфортно себе почуває, коли мова йде про те, що треба звертатися за допомогою або на консультацію до лікаря нарколога-психотерапевта, через страх публічності, віку, нерозуміння, соціального стану, сорому. Адже таке захворювання в суспільстві різко засуджується.

Виходом в даній ситуації рекомендуємо почати вчасно гарантоване, анонімне лікування кокаїнової залежності в нашій клініці. Таке рішення допоможе зберегти соціальний стан і допоможе уникнути розголосу діагнозу. Ми дбаємо про репутацію і конфіденційність наших клієнтів, відомості про проходження дезінтоксикаційної терапії не вийдуть за стіни нашого закладу.

Курс «детоксу» по виведенню кокаїну з організму можна пройти цілодобово і анонімно, як в стаціонарі так і на дому. Спеціаліст приїжджає в приватному порядку і проводить всі необхідні медичні маніпуляції (крапельниця від кокаїну, таблетовані препарати, кардіограма).

Клініка 24/7 проводить зняття «ломки» при вживанні «коксу», знімає симптоми вираженої інтоксикації, передозування, тривоги. Також здійснює невідкладну анонімну консультативну допомогу психіатра, нарколога, психотерапевта.

НАСЛІДКИ ВЖИВАННЯ КОКАЇНУ

Фізіологічні

Кокаїн, в першу чергу, діє на серцево-судинну систему. Виражається в підвищенні тиску, появі прискореного серцебиття, перебої в роботі серця. Через це збільшується навантаження на серцевий м’яз, коронарні судини. Таким чином, вживання кокаїну веде до серцевої недостатності. Людина скаржиться, що у неї болить серце після «коксу». Кокаїнова залежність посилює атеросклероз і викликає спазм судин. Звідси виникає високий ризик інсультів і інфарктів.

Крім того, «кокс» може викликати кровотечу, виникнення і загострення виразки шлунка або кишечника, печінкову недостатність та інше.

В окрему групу також виділяють ускладнення, пов’язані з видом вживання. При вдиханні наркотику через ніс виникають часті носові кровотечі, запалення в пазухах носа.

При ін’єкційному вживанні кокаїну можливий весь спектр захворювань, що супроводжується неналежним дотриманням запобіжних заходів. Це гепатит В, С і ВІЛ-інфекція, абсцеси і флегмони, зараження крові і т.д.

Психічні

Кокаїн на початку вживання викликає почуття ейфорії, емоційного підйому, прискорює реакції людини. При цьому зменшується апетит аж до повного його зникнення.

При тривалому вживанні пацієнти скаржаться, що «не можуть заснути після коксу», їх мучать головні болі, нудота, зниження пам’яті і погіршення концентрації уваги. З’являються такі поняття, як «депресія після коксу» і «кокаїнові психози».

У деяких випадках залежного мучать галюцинації, маячні і параноїдальні ідеї.

Лікарі-психіатри відзначають, що для людини «під коксом» характерна одна і та ж галюцинація: це відчуття безлічі дрібних комах на шкірі. Через це у наркозалежних часто присутні розчухи по всьому тілу.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ КОКАЇНОМ – ЩО РОБИТИ?

Діючи на серцево-судинну систему, кокс викликає її перевантаження, тому найпершою скаргою буде стискаюча біль за грудиною. Ці симптоми найчастіше виникають в перші кілька хвилин після вживання. Інші ознаки варіюються в залежності від індивідуальних особливостей особистості.

Симптоми передозування:

 • Перебої в роботі серця і прискорене, сильне серцебиття;
 • Почервоніння обличчя і підвищена пітливість;
 • Набухання шийних вен;
 • Підвищення температури;
 • Психози або галюцинації;
 • Нудота і перезбудження;
 • Інсульт, інфаркт, легенева кровотеча, судоми, кома.

Кокаїн викликає безпосереднє пригнічення дихального центру і центру кровообігу, тому при його передозуванні можлива зупинка серця і/або дихання.

Що робити, якщо ви помітили ознаки передозування кокаїну у близької людини?

 • Насамперед негайно викликати приватну швидку допомогу – реанімобіль!
 • Перевірити наявність дихання, свідомості, серцебиття. Якщо людина при свідомості, постарайтеся розмовляти з ним. Якщо свідомість затуманена, то покладіть потерпілого на горизонтальну поверхню на спину. Поверніть голову набік. Уважно стежте за диханням.
 • Постарайтеся розбуркати потерпілого, якщо ви бачите, що дихання слабшає. Потріть мочки вух, поплескайте його по щоках.

Не залишайте залежного одного! При дзвінку максимально правдиво відповідайте на питання. Якщо ви знаєте, що людина вживає кокаїн, потрібно обов’язково повідомити про це лікарям, щоб вони якомога раніше почали детоксикацію організму від наркотиків.

СИНДРОМ ВІДМІНИ – КОКАЇНОВА ЛОМКА

Припинення після тривалого вживання наркотику у залежної людини виникає стан, який називається «кокаїнової ломкою». Ділять її на кілька етапів:

На першому етапі без кокаїну залежна людина вкрай дратівлива, неспокійна. Спостерігається емоційне виснаження, різке підвищення апетиту, виражена сонливість і болі в м’язах, пітливість і діарея.

На другому етапі посилюється потяг (тяга) до кокаїну, млявість посилюється аж до апатії, знижується концентрація. М’язові болі стають значними.

Поступово болі у всіх м’язах стають нестерпними, одночасно знижується температура тіла, біль у животі супроводжуються діареєю та блюванням.

Вчасно розпочате лікування значно полегшують стан людини і зняття «ломки» протікає безпечно і безболісно.

ЛІКУВАННЯ КОКАЇНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Самостійна відмова від наркотиків викликає настільки виражені страждання, що впоратися з ними майже неможливо.

Наркологічна клініка пропонує послуги по позбавленню від наркотичної залежності (фізичного і психологічного стану) і зняття симптомів абстинентного синдрому (ломки) з використанням ефективних, перевірених методик, препаратів і передового медичного обладнання.

Всі процедури проходять під цілодобовим наглядом кваліфікованого лікаря нарколога. Тривалість процесу залежить від періоду вживання кокаїну і індивідуальних особливостей організму залежного.

Анонімне лікування включає:

 1. Купірування, зняття абстинентного синдрому (ломки);
 2. Діагностичні дослідження;
 3. Цілодобовий моніторинг пацієнта;
 4. Психологічна, психотерапевтична допомога;
 5. В окремих випадках реабілітація залежного;
 6. Анонімний виклик лікаря нарколога додому в приватному порядку;
 7. Анонімний виклик приватної швидкої допомоги (реанімобілі класу С).