Сертифікат нарколога

Сертифікат нарколога в Україні – офіційний медичний документ, що видається в державних поліклініках або ліцензованих приватних клініках, на підставі комплексної наркологічної діагностики людини, на предмет наявності залежності або факту вживання наркотичних засобів.

Наша клініка, пропонує послуги оформлення сертифікатів на вигідних для клієнта умовах. Наші пацієнти отримують комплексні послуги і офіційний документ, відповідний державному зразку. Процедури проводяться в комфортних умовах і не займають багато часу. У нас можна провести як персональне, так і групове обстеження – це актуально для широкого спектра роботодавців.

НАВІЩО ПОТРІБЕН СЕРТИФІКАТ НАРКОЛОГА

Сертифікат є обов’язковим медичним документом, що підтверджує адекватність людини, відсутність у нього наркотичної залежності і систематичного вживання. Він може знадобитися для вступу на певні посади (що передбачає роботу з наркотичними речовинами, прекурсорами, поруч медичних препаратів), при оформленні ліцензії на зброю, при отриманні водійських прав, усиновлення дітей, а також ряді інших випадків.

Даний документ є критично важливим для більшості роботодавців, бажаючих отримати об’єктивний медичний висновок, що підтверджує відсутність згубних звичок і залежностей у своїх підлеглих.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СЕРТИФІКАТ НАРКОЛОГА В УКРАЇНІ

Ціна оформлення сертифіката може істотно відрізнятися. В першу чергу, вона залежить від місця проведення діагностики, а також ряду супутніх факторів.

Якщо ви хочете оформити сертифікат максимально дешево – оптимальним варіантом стане державний наркодиспансер. При оформленні варто враховувати сучасні реалії вітчизняної медицини. У більшості випадків, при проходженні обстеження в державних наркодиспансерах, люди стикаються з низкою проблем, в тому числі:

  • Тривалі бюрократичні процедури – від вас можуть зажадати комплект документів, проведення процедури за місцем проживання і т.д .;
  • Не виключена корупційна складова – іноді оформлення стає більш дорогим ніж в приватній клініці;
  • Довгі багатогодинні черги очікування прийому фахівця, низькі санітарні умови, відсутність комфортних умов для очікування.

Оформлення сертифіката нарколога в приватній клініці – оптимальний варіант для людей, що віддають перевагу не стикатися з державною бюрократичною машиною. Приватна медицина знаходиться далеко попереду державної та надає по-справжньому якісні послуги за розумні гроші. Пацієнтам немає необхідності простоювати в довгих багатогодинних чергах – прийом проводиться за попереднім записом у зручний час.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ

Щоб записатися на прийом для отримання сертифікату нарколога, вам необхідно зв’язатися з адміністратором будь-яким зручним способом: по телефону, через пошту, форму зворотного зв’язку на сайті, месенджери або особистим візитом.

В заздалегідь узгоджений час, необхідно прийти в клініку, вас проведуть в приймальний кабінет, де буде проводитися огляд комісією наркологів. У деяких випадках, прийом проводиться одним фахівцем.

За результатами даних огляду, лікарі видають офіційний висновок, що є підставою для видачі сертифіката нарколога державного зразка, з підписом фахівців і мокрою печаткою клініки.