Зняття ломки

Ломка або абстинентний синдром – це дуже тяжкий фізіологічний стан організму, який провокується припиненням регулярного вживання наркотичних засобів. В процесі ломки, наркозалежний відчуває гострі, часом нестерпні фізичні болі, які хочеться усунути прийомом чергової дози наркотику.

Зняття ломки вдома або в умовах стаціонару, дозволяє істотно знизити фізичні муки організму, а також прискорити процес відновлення. Дана процедура є медикаментозною і дозволяє почати процес повноцінної реабілітації пацієнта, з подальшою відмовою від прийому наркотичних засобів.

ЗНЯТТЯ ЛОМКИ

Для того, щоб врятувати себе і своїх близьких від фізичних страждань, які спостерігаються при припиненні систематичного вживання наркотиків – зверніться в наш центр! Наші кваліфіковані лікарі-наркологи швидко проведуть необхідну діагностику, ефективно знімуть ломку і підготують організм для подальшого відновлення.

ЗНЯТТЯ НАРКОТИЧНОЇ ЛОМКИ: ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ

Процедура передбачає повну детоксикацію організму від наркотичних речовин і продуктів його розпаду, токсинів. Вона проводиться під суворим контролем лікаря з використанням спеціальних медикаментів, які мінімізують фізичні страждання наркозалежного і прискорюють процес виведення наркотиків з організму.

Метод, який використовується може відрізнятися. В першу чергу, він залежить від типу прийнятої наркотичної речовини, фізіологічних і психологічних особливостей організму конкретного пацієнта.

ЗНЯТТЯ МЕТАДОНОВОЇ ЛОМКИ

Метадон належить до класу синтетичних наркотичних засобів опіоїдного ряду. Відмова наркомана від прийняття дози викликає сильну ломку протягом 1-2 тижнів, а в деяких випадках – більше 1 місяця, що небезпечно як для фізичного здоров’я, так і для психологічного стану людини.

Позбавлення від метадонової залежності передбачає досить тривалий і складний процес усунення абстинентного синдрому. Процедура вимагає участі професійних лікарів-наркологів і якісних медпрепаратів.

ЗНЯТТЯ ЛОМКИ ВДОМА

Наш центр проводить зняття ломки вдома у пацієнта. Бригада лікарів виїжджає за адресою протягом декількох хвилин після виклику, проводить огляд і негайно виконує маніпуляції, що дозволяють мінімізувати фізичні страждання залежної людини.

Звертайтеся до професіоналів, і спрямуйте життя в здорове русло!