Розкодування від алкоголю

Люди, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності і позбавившись від цієї згубної пристрасті за допомогою кодування, нерідко замислюються про зняття блокування і відновлення життя без заборон, в якому можна випити келих вина в хорошій компанії, на свята або в будь-які інші дні без відрази.

РОЗКОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ – ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Розкодування від алкоголю є розповсюдженою процедурою в медичній практиці. Маніпуляція дозволяє повністю або частково нейтралізувати раніше застосований вплив на організм залежного. В результаті, пацієнт позбавляється від «закладеної програми», що викликає огиду до алкогольних напоїв або позбавляється від раніше вшитого препарату. Після проведення розкодування він може самостійно вирішувати, чи варто вживати спиртне в тих чи інших випадках, повністю відповідаючи за свої дії.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РОЗКОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ НЕОБХІДНЕ

Існує кілька основних причин для розкодування від алкоголю. До таких причин відносять:

  • Глибокі депресивні стани, а також широкий спектр інших проблем з психікою;
  • Відсутність позитивного ефекту від сеансів психологічної допомоги і раніше проведеного кодування;
  • Фізіологічні проблеми організму, пов’язані з втратою апетиту, м’язовими болями, сексуальною дисфункцією у чоловіків, безконтрольним переїданням, головними болями;
  • Індивідуальна непереносимість вшитого препарату, застосованого в процесі кодування.

Також, розкодування від алкоголізму можна проводити у випадках, коли людина позбулася залежності, повністю відновила свій емоційний і фізіологічний стан і має можливість самостійно не допустити повторного занурення в «порочне коло».

ЯКИМИ БУВАЮТЬ ВИДИ РОЗКОДУВАННЯ

Типи медичного розкодування відповідають типам кодування, будучи їх повною протилежністю. Процедура розкодування може проходити двома основними методами: медикаментозним і психологічним.

Медикаментозний спосіб передбачає видалення раніше вшитого в підшкірну жирову тканину медичного препарату, в той час як гіпнотерапія або психотерапія, дозволяє прибрати психологічний «заслін», встановлений лікарем-наркологом в процесі кодування.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ЗНЯТТЯ ПІДШИВКИ

Процедура зняття підшивки (розкодування) прямо залежить від раніше використаного способу підшивки, що застосовувалася для лікування конкретного пацієнта. Фахівці використовують три основні методи: психотерапевтичний, гіпнотичний і метод вилучення торпеди або імплантату з жирової тканини.

Процедура проводиться в умовах стаціонару клініки. Для вилучення препарату, лікар робить невеликий надріз і виймає капсулу з препаратом, після чого рану зашивають.

Як правило, після проведення процедури, більшість пацієнтів відчуває моральне полегшення, що допомагає утвердити думку про те, що згубна залежність була переможена і тепер потрібно переходити до нормального життя, не повертаючись до надмірного вживання спиртного.

ВАРТІСТЬ РОЗКОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Ціна розкодування в клініці прямо залежить від методу, який використовують, а також фізіологічного та психологічного стану пацієнта. Перед процедурою наші лікарі завжди проводять діагностику та консультацію, що дозволяє встановити об’єктивність потреби в проведенні процедури, а також дають цінні медичні рекомендації.