Реабілітація алкозалежних

Алкоголізм – це серйозне хронічне захворювання, що руйнує не тільки життя залежної людини і його сім’ю, а й впливає на всі аспекти життя людини. У цей період погіршується здоров’я організму і відбувається поступова деградація особистості. Для ефективного лікування алкогольної залежності недостатньо зняти симптоми похмілля і вивести людину із запою – необхідна комплексна реабілітація, що дозволяє усунути залежність відразу на двох рівнях: фізіологічному і психологічному.

РЕАБІЛІТАЦІЯ АЛКОЗАЛЕЖНИХ – ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Реабілітація алкозалежних передбачає цілий комплекс медичних і терапевтичних процедур, спрямованих на відновлення фізичного та психологічного здоров’я людини. В процесі лікування фахівці підбирають оптимальну програму одужання, враховуючи особистісні особливості пацієнта.

У неї включені оптимальний раціон харчування, проведення комплексної медикаментозної відновлювальної терапії, індивідуальні та групові сеанси психотерапії, групові заняття по 12 крокової програмі і концепції хвороби. Все це дозволяє пацієнтові зрозуміти всю згубність алкогольної залежності, а також сприяє відновленню всіх сфер його життя.

Психологічна допомога проводиться в спеціалізованому не медичному закладі, де пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців – це дозволяє своєчасно вносити необхідні корективи в схему проходження курсу, отримувати рекомендації та ефективно контролювати весь процес реабілітації, який одужує.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЯ АЛКОЗАЛЕЖНИХ

Реабілітація алкозалежних в нашій клініці передбачає поетапне комплексне відновлення здоров’я людини. На перших етапах проводиться зняття синдрому абстиненції, здійснюється детоксикація і відновлюється нормальна фізіологія організму.

Далі відновлення психологічного стану хворого і його соціальних аспектів. Фахівцями проводяться заняття, спрямовані на вміння справлятися з виникаючими стресами, налагоджувати взаємини в родині і на роботі, групи профілактики зриву. Все це проводиться як в індивідуальному, так і груповому режимі.