Підшивка від наркотиків

Сучасна наркологія передбачає використання різних методів лікування наркотичної залежності. Одним з найбільш популярних і ефективних, є підшивка від наркотиків, що дозволяє створити необхідний фізичний і психологічний бар’єр для пацієнта, викликати страх і побоювання за власне життя при черговому вживанні наркотичних засобів, незалежно від обставин.

Кодування від наркотиків має проводитися висококваліфікованим лікарем в умовах стаціонару клініки. Перед проведенням процедури, здійснюється комплексна детоксикація, спрямована на повне виведення з організму залишків наркотику і продуктів його розпаду.

КОДУВАННЯ ВІД НАРКОМАНІЇ – МЕТОДИ КОДУВАННЯ

До найпоширеніших методів кодування наркоманії відносять: фармакологічний, психотерапевтичний та фізіотерапевтичний. Кожен з них має свої показання та протипоказання, тому оптимальний метод або комбінування методів повинен визначати нарколог.

Як правило, процес кодування в спеціалізованій наркологічній клініці передбачає комплексний підхід, спрямований на усунення фізичної та психологічної залежності. Лікарі проводять детоксикацію організму, призначають фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури.

Завдяки комплексному підходу пацієнт може досить швидко усунути психологічний бар’єр, у нього з’являється стійка мотивація до повного позбавлення від згубної проблеми, він погоджується на проходження всього курсу реабілітації, як в стаціонарі, так і амбулаторно.

НАРКОБЛОКАТОРИ – ПІДШИВКА ВІД НАРКОТИКІВ

Наркоблокада – це класичний метод фармакологічного кодування від наркотичної залежності. Вона передбачає підшкірну імплантацію препарату, який при взаємодії навіть з мінімальною кількістю наркотику не викликає у пацієнта почуття «кайфу» і задоволеності – це найефективніший метод, що забезпечує активний психологічний і фізіологічний вплив.

Як правило, для імплантації, лікарі використовують препарати на основі налоксону і налтрексон, що блокують рецептори задоволення – це робить вживання чергової дози просто безглуздим, у наркомана пропадає мотивація до подальшого вживання.

В період дії препарату, у залежного з’являється хороший шанс раз і назавжди позбутися від своєї згубної проблеми і повернутися до здорового життя.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПІДШИВКА ВІД НАРКОТИКІВ

Для успішного проведення процедури, необхідно пройти кілька основних етапів:

  • Забезпечується повна детоксикація організму – може використовуватися як класичний метод, так і УБОД (ультрашвидкий детоксикація, займає від 4 до 8 годин, при цьому пацієнт не відчуває ломки);
  • Психологи проводять роботу – створюється стійка мотивація хворого до позбавлення від залежності;
  • Препарат імплантується під шкіру під місцевим наркозом – пацієнт відчуває лише мінімальний дискомфорт.

Для того, щоб уникнути можливого зриву в подальшому, пацієнт не повинен припиняти лікування – необхідно пройти курс реабілітації, спрямований на відновлення фізіології організму і нормалізацію психологічного стану.

Маєте проблему з наркотиками або в залежність потрапив ваш близький? Зверніться до фахівців наркологічної клініки , і ми зробимо все можливе для вирішення вашої проблеми!