Психіатрична лікарня

У клініці створені досконалі умови для лікування пацієнтів, які страждають на психічні розлади. Тут на вас чекає спеціалізована висококласна медична допомога, кращі лікарі і комфортні умови.

Лікуванням хворих займаються фахівці з багаторічним досвідом і високим рівнем професіоналізму. Повноцінні етапні курси терапії мають під собою науково доведену основу і включають новітні безпечні підходи. Програма підбирається персонально і гнучко адаптується під потреби пацієнта.

ЛІКУВАННЯ ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Сучасні методи терапії психічних захворювань засновані на принципах комплексного лікування і розробці індивідуальних програм. Важлива роль відводиться діагностиці, з’ясування симптоматики, ступеня і гостроти стану. Терапевтична тактика завжди максимально обгрунтована і будується на методах психофармакотерапії, біологічного впливу, соціальної і трудової реабілітації.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ПСИХІАТРИЧНИХ НЕДУГ

Психіатрична допомога може надаватися в стаціонарі або в амбулаторних умовах. Рішення залежить від тяжкості, ступеня, давності патології. Переважний вибір узгоджується з хворим і його родичами. У клініці застосовуються тільки найбільш ефективні методики, що дозволяють добитися позитивних результатів.

ПСИХОФАРМАКОТЕРАПІЯ

Лікарська терапія в клініці проводиться суворо за показаннями при психосоматичних, неврологічних, психопатологічних станах, в тому числі, при афективних захворюваннях, розладах. Для цього призначають найнадійніші і перевірені препарати, персонально підібрані для кожного пацієнта.

Психофармакотерапія здійснюється в форматі призначення таких лікарських груп:

 • Антидепресанти. Допомагають позбутися відчуття безвиході, тривоги, страху, депресії. Підвищують болісно знижений настрій. Покращують концентрацію уваги, підвищують інтерес до життя. Діляться на 2 групи – із стимулюючим і заспокійливим ефектом.
 • Транквілізатори. Усувають генералізовані тривожні розлади, емоційну напруженість, проблеми порушення сну, симптоми панічної атаки. Нормалізують вегетативно-судинні зміни.
 • Нейролептики. Лікують психічні розлади, що протікають на тлі порушень обмінних мозкових процесів, а також шизофренічну поведінку. Припиняють галюцинації, марення, агресивність. Доповнюють комплекс при депресіях і психозах.
 • Стабілізатори настрою. Одні з провідних ліків для терапії біполярних розладів, коливаннях депресії і порушення. Доповнюють терапію депресій в поєднанні з антидепресантами.

ПСИХОТЕРАПІЯ

Психотерапія – невід’ємний процес в лікуванні всіх психічних захворювань і розладів. Мета – допомогти людині виявити вразливі сторони, допомогти усвідомити і змінити поведінку, посилити мотивацію на одужання. При наданні психіатричної допомоги в основі лежить персоналізований підхід. Як сучасні техніки використовують такі методи:

 • психотерапія;
 • арттерапія;
 • гештальт-терапія;
 • іпотерапія;
 • біопсіхіатрія;
 • кінотерапія;
 • анімалотерапія;
 • клієнт-центрована терапія;
 • трудотерапія.

При цьому комплексне лікування включає, як терапію лікарськими препаратами, психотерапію, психокорекцію, так і лікувально-оздоровчі процедури.

ЛІКУВАННЯ ПСИХІАТРІЇ В УКРАЇНІ

Серед людей поширена думка, що лікування психічних розладів в Україні проводиться виключно препаратами, що пригнічують симптоми розладів і седативними ліками. Але це помилкові судження, що відносяться до минулого століття.

У клініках країни застосовуються сучасні методики і техніки, що гарантують позитивні результати. Програми лікування розробляються провідними фахівцями і включають терапію перевіреними, безпечними медикаментами, психотерапію і психологічне консультування.

В клініці на вас чекає:

 • Медикаментозна терапія новітніми препаратами з м’яким і швидким ефектом, без ускладнень і з мінімумом побічних дій.
 • Психотерапія з цілющим сприятливим впливом, в основі методів лежить переконання, навіювання, гіпнотерапія.
 • Немедикаментозне лікування для детоксикації організму. Для цього проводиться ксенонотерапія, лазеротерапія, фізіопроцедури.

Отримавши у нас професійну допомогу і підтримку, ви побачите, що життя наповнене радістю і щастям, можливе.