Лікування ожиріння

Ожиріння – це хронічне захворювання, яке проявляється патологічним відкладенням жиру в організмі і надмірним підвищення маси тіла. Зайва вага – поширена причина комплексів, насмішок з боку перехожих, проблем в особистому житті, серйозних проблем зі здоров’ям, здатних викликати захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, а також стати каталізатором безлічі інших патологій, що не дозволяють насолоджуватися здоровим повноцінним життям.

На щастя, сьогодні існують високоефективні методи діагностики і лікування ожиріння, здатні за невеликий термін відновити правильний обмін речовин в організмі і скинути зайву вагу. Тому дуже важливо пройти лікування ожиріння у професійних лікарів, здатних ефективно визначити причину проблем і забезпечити правильне лікування.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ОЖИРІННЯ

Лечение ожирения

У більшості випадків розвиток ожиріння викликано дисбалансом надходження в організм енергії від спожитої їжі і фізичними навантаженнями, що забезпечують її спалювання. Однак, захворювання може бути викликане і рядом інших причин, таких як: порушення здорової функції органів травлення, генетичними патологіями та гормональними проблемами.

Зайві калорії, що надходять в організм хворого, не виводяться, а перетворюються і залишаються в якості жирових відкладень, що накопичуються в жировому депо (внутрішні органи, черевна стінка, підшкірна клітковина) – це веде до поступового або активного збільшення ваги тіла, що підвищує навантаження на опорно руховий апарат і органи, обмежуючи моторику і ефективність роботи всього організму.

До головних причин ожиріння відносять: малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, генетичні проблеми, недотримання правильного харчування, ряд ендокринних патологій, психогенне переїдання, стреси, недосипання, гормональний дисбаланс, в тому числі з-за прийому гормональних препаратів і ряд інших чинників.

СИМПТОМИ ОЖИРІННЯ

Основним специфічним симптомом є надлишкова маса тіла, викликана відкладенням жирів на животі, спині, кінцівках, потилиці, тазостегновому суглобі і інших ділянках тіла. Виявивши ці симптоми, необхідно звернутися до лікаря, який визначить джерело проблеми і проведе лікування від ожиріння, що дозволяє повернути людину до нормального комфортного життя.

Ожиріння поділяють на 4 основних стадії, де 1 і 2 стадія є поширеними. На цих стадіях хворий може відчувати надмірну сонливість, пітливість, слабкість, нудоту, болі в суглобах, хребті і задишку. 3 і 4 стадія ожиріння супроводжується гострими фізіологічними проблемами організму, що включають ускладнену роботу серцево-судинної, травної та дихальної систем.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОЖИРІННЯ В СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ КЛІНІЦІ

Лікування ожиріння в клініці проводять досвідчені висококваліфіковані лікарі. Первинна діагностика, дозволяє визначити причину розвитку проблеми, після чого призначаються терапевтичні, дієтичні і психологічні процедури, із залученням терапевтів, дієтологів і психологів.

В процесі лікування, нашими лікарями використовуються як медикаментозні, так і дієтичні методи, які здатні усунути першопричину розвитку захворювання, а також привести організм в фізіологічно здоровий стан. В деяких випадках можуть знадобитися хірургічні методи, що забезпечують оперативне лікування ожиріння – ця процедура застосовується в складних випадках, при стійкому утриманні ваги.

Вартість лікування ожиріння формується виходячи зі стану хворого на момент прийому і переліку наданих послуг.