Консультація психіатра

Складно знайти людину, яка жодного разу не відчувала важких емоційних потрясінь, пов’язаних з різними аспектами життя: втрата близьких людей, складності на роботі, конфлікти в родині, депресивні стани і т.д. На жаль, більшість людей не може впоратися зі своїми психічними проблемами самостійно – вони потребують консультації платного психіатра, що міг би визначити точну причину розвитку проблеми і призначити адекватну схему лікування.

Сьогодні отримати консультацію психіатра можна будь-яким зручним для вас способом: звернувшись по телефону, залишивши заявку на сайті, прийшовши в клініку або замовивши консультацію психіатра на дому.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ПСИХІАТРА В ПОЛТАВІ

Психіатр є вузькопрофільним фахівцем, що здійснює діагностику, спостереження і лікування психічних розладів. При цьому, консультація лікаря-психіатра може знадобитися не тільки пацієнтам, які мають психічні проблеми, а й здоровим людям, яким необхідно пройти огляд лікаря-психіатра для отримання водійських прав, дозволу на зброю, а також працевлаштування на ряд посад.

Консультація приватного психіатра в нашій клініці проходить в комфортних для клієнта умовах. Тут створені всі необхідні умови, а також є найсучасніше обладнання, що дозволяє надавати послуги європейської якості.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХІАТРА НАРКОЛОГА

Є однією з найбільш затребуваних послуг приватної психіатричної клініки. Вона дозволяє провести мотиваційну бесіду з пацієнтом, визначити наявність наркотичної або алкогольної залежності, оцінити її складність, а також виробити ряд заходів для подальшого успішного лікування.

Консультація передбачає тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Він заснований на комплексній діагностиці організму, а також оцінці функції органів і систем. У разі необхідності, виконується збір і оцінка аналізів – це дозволяє визначити тип прийнятого наркотику і поточний збиток, нанесений організму алкоголізмом або наркоманією.

АНОНІМНА І ЦІЛОДОБОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХІАТРА

Як правило, остаточне рішення про необхідність отримання професійної допомоги приймається в критичні моменти, що не залежать від часу доби. Якщо вам потрібна консультація психіатра – ми надаємо всі умови для отримання якісної допомоги в будь-який час дня і ночі.

Фахівці нашої клініки розуміють, який репутаційний збиток може завдати розголошення інформації про відвідування психіатра. Тому всі дані наших пацієнтів знаходяться під надійним цілодобовим захистом в сейфі і на захищеному сервері. Доступ до анкет має тільки персонал і лікарі, безпосередньо пов’язані з прийомом і лікуванням конкретного пацієнта.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХІАТРА ЦІНА

Вартість консультації психіатра залежить від широкого спектра чинників: типу проблеми, тривалості та індивідуальних особливостей пацієнта.