Консультація психотерапевта

Психотерапія, функції психотерапевта і уявлення про те, чим вони займаються, в Україні оточене міфами, гіпотезами і чутками, часто вони виходять з фільмів або соц.мереж.

Деякі думають, що психотерапевти працюють тільки в психіатричних клініках з тяжкохворими людьми і тому бояться звертатися. В першу чергу цьому сприяє низька поінформованість людей про їх психічне і психологічне здоров’я. Багато хто навіть не здогадується, що за допомогою сеансу консультації, приватний психотерапевт може поліпшити їхнє життя.

І сьогодні ми розповімо, для чого потрібна психотерапія, що таке консультація психотерапевта, напрямки психотерапії, і як записатися на прийом до психотерапевта в Києві.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА ПСИХОТЕРАПЕВТА?

Зазвичай всі психічні розлади розвиваються поступово, починаючи з малопомітних симптомів, і з часом наростають.

Консультація психотерапевта потрібна, коли з’явилися такі ознаки:

 • Зміни характеру, з’явилися протягом короткого терміну;
 • Якщо в житті багато стресових подій, з якими ви важко справляєтеся, відчуття безвиході, постійної напруги, важко зосередитися, депресія;
 • Відчуття постійної втоми, немає бажання виконувати елементарну роботу;
 • Якщо у Вас є постійні переживання, фобії, безпідставна тривога, страхи, панічні атаки;
 • Безсоння або постійна сонливість;
 • Неприємні фізичні відчуття в тілі, не пов’язані з хронічними захворюваннями;
 • Безпідставні, регулярні напади агресії, злості і дратівливості.

Чим раніше Ви звернетеся до психотерапевта, тим легше Вам буде впоратися зі своїми проблемами. Так задуматися про запис на прийом до лікаря варто при найменших ознаках.

ЩО ЛІКУЄ ПСИХОТЕРАПЕВТ?

Психотерапевт – це лікар, який займається лікуванням психічних розладів, що виникають на тлі стресу, придбаних психічних травм в дитячому або вже дорослому віці і генетичними захворюваннями. Але ці розлади не пов’язані з важкими захворюваннями головного мозку або його травмами, ці проблеми вирішуються на консультації психіатра.

Основним методом роботи є консультація.

У центр “МЕДЛЮКС”, ви можете звернутися з наступними проблемами:

 • Депресивні стани;
 • Залежності: азартні ігри, алкоголізм, наркоманія і будь-які інші;
 • Біполярні розлади різного генезу;
 • Фобії і страхи;
 • Лікування неврозів, панічних атак, підвищена тривожність;
 • Психічні травми і їх наслідки;
 • Нав’язливі стани, необгрунтовану тривогу;
 • Психосоматичний стан;
 • Лікування шизофренії.

Як і звичайний лікар, іноді психотерапевт потрібен і дітям. Цього не потрібно боятися, адже часом дитячі проблеми можуть перерости в дорослому віці в серйозні психічні порушення і їх консультація буде набагато складніша.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПСИХОТЕРАПІЇ

Сьогодні, в сучасній психотерапії лікарі використовують багато різних напрямків для консультацій і лікування. Виділяють наступні основні з них:

Психоаналіз – суть полягає в тому, що в основі психіки лежить підсвідоме. Наприклад інстинкти, захисні механізми, мотивація та інші.

Гештальт терапія – основною метою цього напрямку вважається розширення навичок саморегуляції психіки, самосвідомості, і як наслідок, досягнення внутрішньоособистісної цілісності, наповненості і сприйняття власного життя.

Когнітивно-поведінкова терапія – по теорії цього методу у виникненні психологічних проблем і психічних розладів, основну роль грають пізнавальні процеси.

Метод терапії лікар вибирає індивідуально під час першого сеансу. Після прийому лікар вже знає як він буде працювати, а іноді може змінювати напрямки лікування.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ПСИХОТЕРАПЕВТА

В Україні багато людей не знають, що таке консультація, як вона проходить і що там відбувається. Через це, часто виникає страх перед першим прийомом приватного психотерапевта.

Консультація психотерапевта – це бесіда лікаря з клієнтом, спрямована на вирішення його проблем. Власне, психотерапевт не вирішує проблему, а допомагає людині самостійно знайти шлях до її вирішення. Для цього можуть використовуватися групові форми консультації або індивідуальні. Тривалість лікування залежить від конкретної ситуації і проблеми людини.

Для різних клієнтів, застосовуються різні методи консультування. Перший прийом психотерапевта проходить індивідуально і в подальшому визначається напрямок роботи. Іноді можуть залучатися суміжні фахівці, наприклад, консультація нарколога, психіатра або інших лікарів, для кращого вирішення проблеми.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА В ПОЛТАВІ

Записатися на прийом до приватного психотерапевта в медичний центр можна зателефонувавши або на сайті. Вартість послуг залежить від конкретної ситуації і проблеми, які є у людини і остаточна ціна визначається після першого консультування.

Звертаючись до нас в Центр, вас чекає повноцінна діагностика, професійна консультація фахівців, якісне лікування і хороша підтримка. Наші лікарі можуть допомогти навіть в складних випадках, коли інші відмовилися.

Ми допоможемо Вам повернутися до звичного і щасливого життя.