Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму – це одна з найбільш розповсюджених процедур в медичних центрах. Своєчасно проведена процедура, дозволяє залежній людині, повернутися до нормального повноцінного життя: позбутися згубної залежності, налагодити взаємини зі своїми близькими, друзями, колегами і оточенням.

Процедуру кодування від алкоголізму повинні виконувати тільки сертифіковані лікарі-наркологи. Перед маніпуляцією залежний повністю виходить з запойного стану, включаючи: очищення організму від продуктів розпаду алкоголю (детоксикацію), відновлення нормальної функціональності органів і психологічного стану.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ – ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Формально, процедура є завершальним етапом лікування алкогольної залежності. Вона проводиться тільки після проведення комплексу заходів, щодо відновлення психологічного і фізіологічного стану хворого.

Маніпуляцію проводять в умовах стаціонару наркологічної клініки. Як правило, вона займає кілька годин. Пацієнт може самостійно приїхати в клініку або його можуть привезти фахівці після виклику по телефону. Обов’язковою умовою проведення процедури, є письмовий дозвіл людини, яка страждає залежністю. Згоди рідних і близьких – недостатньо!

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Перед проведенням процедури кодування, необхідно припинити вживання алкоголю в будь-яких кількостях мінімум на 5-денний термін. За цей час, організм встигає вивести продукти розпаду етанолу, нормалізує психологічний і фізіологічний стан, а також сприяє поверненню до нормального мислення.

На етапі підготовки дуже важливо, щоб пацієнт сам захотів позбутися згубної проблеми – проводяться роз’яснювальні бесіди лікарем-наркологом, встановлюється контакт з пацієнтом і доноситься необхідна інформація про шкідливість вживання спиртного.

МЕТОДИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЮ

У клініці професійними і досвідченими лікарями-наркологами, застосовується декілька ефективних медикаментозних і психологічних методик кодування, які довели свою ефективність на практиці.

  • Метод Довженка – це популярний спосіб гіпнотичного впливу на пацієнта, схвалений МОЗ України, та взятий на озброєння лікарями близько 30 років тому. У період сеансу, лікар дає установку, яка формує повну апатію (байдужість) до фізичних властивостей напоїв, які містять алкоголь. Посилення результату забезпечує різко негативне навіювання інформації про наслідки подальшого вживання спиртного. Метод передбачає глибоке гіпнотичне занурення (гіпноз) в умовах стаціонару. Читати детальніше про кодування методом Довженко.
  • Медикаментозне кодування є традиційним способом захисту від алкоголізму, що передбачає введення спеціальних препаратів в підшкірну жирову клітковину. Препарати порушують розщеплення алкоголю в організмі. Залежно від використовуваного препарату, пацієнт, який приймає алкоголь навіть в невеликих кількостях, може відчувати: нудоту, блювоту, сильні фізіологічні больові відчуття, пригніченість, страх і т.д. У нашій клініці використовуються оригінальні препарати для кодування від перевірених постачальників: Торпедо, Еспераль, Тетлонг, Вівітрол.
  • Гіпноз – поширений спосіб лікування, який передбачає комплексний психоемоційний вплив на людину. Пацієнт перебуває під гіпнозом піддається сильному навіюванню, що викликає відразу до алкоголю і страх перед ним.
  • Кодування від алкоголізму поліпшеним авторським методом трансцелебральної електро-нейро стимуляції. Маніпуляція заснована на інстинкті самозбереження людини. В процесі проведення процедури, людині навіюється прямий зв’язок вживання алкоголю з ризиком для його здоров’я, аж до смерті – це стимулює залежного самостійно відмовитися від прийому спиртного під страхом жахливих наслідків.

ВАРТІСТЬ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Кінцева вартість кодування від алкоголізму прямо залежить відразу від декількох факторів: психічного та фізіологічного стану організму хворого, методики кодування, яку використовують (гіпноз, медикаменти), а також комплексу послуг, що надаються.

Позбудьтеся від згубної проблеми, пройшовши лікування у досвідчених наркологів нашої клініки. Запишіться на консультацію вже зараз!