Реабілітація наркозалежних

Наркоманія належить до гострих соціальних проблем в Україні, які мають відношення до людей різного віку і соціальних груп. Залежність від наркотичних засобів, може провокуватися різними факторами: від банальної цікавості і бажання усунути моральні переживання, до насильного примусу до вживання тих чи інших речовин третіми особами.

Незалежно від причин появи залежності, абсолютна більшість людей не можуть самостійно впоратися зі своєю проблемою і потребують професійної реабілітації наркоманів.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАРКОМАНІВ – В ЯКИХ УМОВАХ ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ

Реабілітація наркоманів вимагає комплексного підходу до усунення залежності. У період відновлення пацієнт повинен перебувати в комфортних умовах і відчувати турботу з боку оточуючих – це допомагає йому відновити психологічний стан, зрозуміти, що життя може бути цікавим і яскравим без прийому наркотиків.

Особливу увагу варто приділити кваліфікації лікарів, психологів, психотерапевтів і консультантів. Ефективна реабілітація включає в себе цілий комплекс індивідуальних і групових процедур, що забезпечують відновлення як фізіологічних функцій організму, так і психологічного здоров’я хворого з формуванням різко негативного ставлення до наркотиків. І вмінню навчити людину жити повноцінним життям без вживання ПАР.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЯ НАРКОМАНІВ

Процес реабілітації наркозалежних починається з комплексної медикаментозної дезінтоксикації. Це дозволяє в короткий час вивести з організму залишки наркотичних речовин і продуктів їх розпаду з першого дня полегшити ломку (нестерпні фізичні та психологічні страждання) і приступити до процесу повноцінного відновлення.

Другий етап – це професійна психологічна допомога, яку проводять як індивідуальним, так і груповим методом, робота над собою за нашою власною авторською методикою. Це дозволяє відновити життєві цінності, принципи, налагодити здорові стосунки в родині і з близькими людьми. Здобути навички допомагають людині повноцінно інтегруватися в суспільстві і за допомогою наших фахівців реалізувати плани і цілі.

У разі необхідності завершальним етапом реабілітації є процедура кодування, що забезпечує огиду або байдужість до вживання речовин. Кодування може проводиться в три різні способи або комбіновано: гіпноз, застосування методу Довженко або вшивання під шкіру капсули з ліками.

Подбайте про себе і здоров’я своїх близьких сьогодні!